DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nasza historia

SYS Foods jest doświadczonym producentem naturalnych i bezpiecznych produktów spożywczych. Cenimy swoje korzenie i doświadczenie, ale nieustannie patrzymy w przyszłość.

Innowacyjne projekty, odważne decyzje i nieszablonowe myślenie to cechy charakterystyczne zespołu SYS Foods. Wnikliwie analizujemy rynek, badamy potrzeby konsumentów i regularnie testujemy nowości, którymi chcemy podbić talerze i serca, wprowadzając do diety naszych klientów pyszne, pełnowartościowe i w pełne naturalne produkty.

1991
POWSTANIE SYS

Rozpoczęcie produkcji konfekcjonowanych suszy warzywnych SYS pochodzących z własnego gospodarstwa na Podkarpaciu.

2008
START MARKI DANIA BABCI ZOSI

Debiut na rynku marki Dania Babci Zosi, oferującej naturalne zupy, mieszanki zbożowe z roślinnymi dodatkami i dania do szybkiego przygotowania.

2016
SUKCESJA FIRMY

Przejęcie firmy przez młodsze pokolenie. Intensywny rozwój istniejącego brandu oraz powstanie nowych.

2021
POWSTANIE SYS FOODS

Przekształcenie w SYS FOODS Sp. z o. o. to kolejny krok do zwiększenia zasięgu działalności i i rozwoju kolejnych projektów.

DOKĄD ZMIERZAMY

Nasza misja

Komenda „cała naprzód!” we wszystkich kierunkach nie sprawdza się ani w wojsku, ani w biznesie. Dlatego na co dzień przyświeca nam misja, która nadaje kierunek naszym działaniom:

Upraszczamy codzienne przygotowywanie posiłków.
Wierzymy, że wygoda i jakość idą w parze.

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Nasz zespół

Młodzi szybko biegają, ale doświadczeni wiedzą, gdzie jest meta. Jesteśmy wybuchową mieszanką twardych kompetencji i rozwagi z entuzjazmem i spontanicznością. Łączy nas nastawienie na cel, pasja i wiara w naszą misję. Działamy jak dobrze naoliwiona maszyna, żeby codziennie odpowiadać na potrzeby naszych klientów i partnerów.

Blanka Sysiak

Prezes zarządu, Dyrektor sprzedaży

Witek Sysiak

Dyrektor innowacji i rozwoju

Małgorzata Krześniak

Dyrektor marketingu

Michał Włodarski

R&D Manager

Monika Pierzchała

Kierownik ds. finansów i administracji

Agnieszka Pawelec

Specjalista ds. Obsługi Klienta

TYM KIERUJEMY SIĘ W DZIAŁANIU

Nasze wartości

INNOWACYJNOŚĆ

Uważamy, że stanie w miejscu to cofanie się. Cenimy innowacyjne podejście, nie boimy się oryginalnych projektów i odważnych decyzji. Wierzymy w ciągły rozwój.

JAKOŚĆ

Działamy z dbałością o wysoką jakość w każdym aspekcie biznesu: od produktów przez komunikację po obsługę naszych klientów i partnerów biznesowych.

ZWINNOŚĆ

Cenimy elastyczność w działaniu i zwinność. Unikamy długich procesów decyzyjnych, które hamują postęp. Szybko adaptujemy się do nowych sytuacji.

WSPÓŁPRACA

Wierzymy, że podstawą efektywnych biznesów jest współpraca. Dążymy do synergii umiejętności, wiedzy i energii członków naszego zespołu.