POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Nasza oferta

Tworzymy naturalne produkty spożywcze na bazie zbóż, warzyw, owoców i przypraw pod markami Dania Babci Zosi i Zielone Pojęcia oraz konfekcjonowane susze warzywne SYS. Produkujemy także marki własne dla sieci handlowych na rynek polski i zagraniczny oraz dla klientów indywidualnych.

Nie tylko tworzymy żywność, ale także opowiadamy nią pewną historię i przekazujemy bliskie nam wartości. Nasze marki to spójne koncepcje, które łączą silne skupienie na produkcie, jego smaku, jakości i składzie, ale także na całym doświadczeniu klienta. Przywiązujemy dużą uwagę do identyfikacji wizualnej, designu opakowań i komunikacji, aby wszystkie działania były zawsze spójne z DNA naszych marek.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Nasze portfolio

Tworzymy naturalne produkty spożywcze na bazie zbóż, suszonych warzyw, owoców i przypraw, dania gotowe oraz zdrowe przekąski.

Soups

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nasze marki

Nasze produkty znajdziesz w sklepach pod tymi markami.

Dania Babci Zosi

Polska marka w 100% naturalnych, pełnowartościowych, prostych i szybkich w przygotowaniu domowych posiłków na bazie zbóż, warzyw i owoców, nawiązujących do tradycyjnych receptur.
Pobierz katalog produktów

SYS

Konfekcjonowane susze warzywne stanowiące dobrą bazę do zup czy sosów lub aromatyczny dodatek do domowych dań.
Pobierz katalog produktów

Zielone Pojęcie

Istniejąca od 2017 roku, zaangażowana społecznie marka w 100% wegańskich produktów spożywczych. Jej hasło to „gotuj z głową”.
Pobierz katalog produktów