NAPISZ DO NAS

Kontakt

SYS Foods Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 34a
05-502 Kamionka
521-391-74-52

Zarząd i administracja

Zarząd i administracja

Blanka Sysiak

Prezes Zarządu
blanka.sysiak@sysfoods.pl

Witold Sysiak

Dyrektor Rozwoju i Innowacji
witold.sysiak@sysfoods.pl

Monika Pierzchała

Kierownik ds. Finansów i Administracji
monika.pierzchala@sysfoods.pl
Sprzedaż

Sprzedaż

Patryk Pstrucha

Key Account Manager
patryk.pstrucha@sysfoods.pl

Agnieszka Pawelec

Specjalista ds. Obsługi Klienta
bok@sysfoods.pl

Barbara Świstak

Przedstawiciel Handlowy (Warszawa)
barbara.swistak@sysfoods.pl
Marketing

Marketing

Małgorzata Krześniak

Dyrektor Marketingu
malgorzata.krzesniak@sysfoods.pl

Olga Kowalczyk-Kustra

Social Media Specialist
olga.kowalczyk@sysfoods.pl
R&D

R&D

Michał Włodarski

Kierownik ds. Badań i Rozwoju
michal.wlodarski@sysfoods.pl

Paulina Kucewicz

Technolog
paulina.kucewicz@sysfoods.pl

Anna Wróblicka

Technolog
anna.wroblicka@sysfoods.pl
Produkcja

Produkcja

Marta Sochala

Kierownik Produkcji
marta.sochala@sysfoods.pl

Robert Wijas

Project Manager
robert.wijas@sysfoods.pl