15.04.2019

Marka Dania Babci Zosi należąca do SYS wprowadza do swojego portfolio nową linie dań na bazie ryżu. Mieszanki ryżu z dodatkami oraz risotto stanowią zbilansowane, pełnowartościowe posiłki, ale równie dobrze sprawdzą się także jako baza pod bardziej skomplikowane dania. W nowej linii znajdziemy 5 produktów z dodatkiem rodzimych warzyw i owoców.

Tworzenie jest naszym priorytetem. Ryże dopełniają nasze portfolio, w którym znajdują się już zupy, kasze i makarony z roślinnymi dodatkami oraz konfekcjonowane susze warzywne. – mówi Małgorzata Krześniak, Dyrektor Marketingu SYS. Pierwsza part

Nowe produkty to odpowiedź na oczekiwania polskich konsumentów, którzy cenią sobie różnorodność i możliwość wyboru różnych wariantów smakowych produktów, a także prosty skład. Nowe czekolady z Wawelu trafiają tu dobrze w gusta kupujących – powstają bowiem wyłącznie z trzech składników: miazgi kakaowej, cukru i tłuszczu kakaowego. Nie zawierają dodatków i emulgatorów. Wysoka, 74% zawartość kakao oznacza pełny, wytrawny smak i pozwala wydobyć subtelne różnice pomiędzy poszczególnymi produktami.

Ryże i risotto swój debiut miały w sklepie online marki. W przyszłym roku trafią do szerokiej dystrybucji w sieciach handlowych w całym kraju. Obsługą marketingową marki zajmuje się QL hunters – kolektyw strategiczny skierowany do firm z branży spożywczej.

Ryż i risotto