05.06.2020

SYS FOODS, producent Dań Babci Zosi, nawiązała współpracę z siecią Biedronka. Wybrane mieszanki kasz z warzywami i owocami oraz zupy do szybkiego przygotowania na bazie naturalnych suszów warzywnych i zbóż pojawią się na sklepowych półkach 4 czerwca w ramach pierwszej z zaplanowanych akcji in-out. To kolejny krok w realizowanym przez firmę planie intensywnego poszerzania kanałów dystrybucji.

Dania Babci Zosi obecnie można kupić m.in. w sieciach Lidl, Carrefour, Auchan, Kaufland, Tesco i E.Leclerc oraz Frisco. W czerwcu po raz pierwszy pojawią się w Biedronce. In-out jest dla sieci dobrym sposobem urozmaicenia asortymentu. Pozwoli też marce dotrzeć do nowych klientów, przedstawiając im produkty, które wyróżniają się szeroką gamą naturalnych składników wysokiej jakości oraz oryginalnym sposobem przygotowania.

Do Biedronki trafią nasze bestsellery wśród kasz i zup. Produkty zawierają wyłącznie naturalne składniki, mają długi termin przydatności do spożycia i nie wymagają specjalnego przechowywania, dlatego są chętnie wybierane przez klientów nie tylko do domu, ale także na wakacyjne wyjazdy. Liczymy, że współpraca z siecią Biedronka będzie owocna i klientom przypadną do gustu produkty, które być może znają już z innych sklepowych półek. — komentuje producent.

W sprzedaży dostępne będą 3 rodzaje kasz: Kasza gryczana biała z dynią, szpinakiem i słonecznikiem, Kasza jaglana z żurawiną, siemieniem lnianym i migdałami, Kasza jaglana z cukinią, pomidorami i słonecznikiem oraz 3 zupy: Pomidorowa z ryżem, Krupnik oraz Jarzynowa z dynią i cukinią.

Obsługą marketingową marki zajmuje się QL hunters – kolektyw strategiczny skierowany do firm z branży spożywczej.