NASZE MARKI

Współpraca

Współpracujemy z sieciami handlowymi, sklepami internetowymi, hurtowniami i sklepami prywatnymi. Produkty naszych marek znaleźć można na półkach większości kluczowych sieci handlowych w kraju, a pod postacią marek własnych także za granicą.

Wierzymy, że podstawą każdego biznesu jest współpraca. Dlatego jesteśmy elastyczni, tworzymy oferty dostosowane do potrzeb partnerów handlowych oraz wspieramy odsprzedaż naszych produktów. Regularnie wprowadzamy nowości produktowe i jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Sprawnie i szybko realizujemy zamówienia, zapewniamy materiały POS, wspieramy marki promocyjnie i reklamowo.

PRODUKCJA NA ZLECENIE

Marki własne

Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi, a także klientami indywidualnymi zainteresowanymi produkcją towarów pod markami własnymi. Proponujemy wybór spośród naszych gotowych do odbioru produktów z już opracowanym opakowaniem. Możemy równie współpracować przy projektowaniu marki, a także na każdym etapie tworzenia produktu, korzystając z naszego doświadczenia, receptur i rozwiązań opakowaniowych. Dysponujemy parkiem maszynowym umożliwiającym tworzenie i pakowanie produktów sypkich. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, takie jak produkcja kontraktowa, private label czy wsparcie R&D.

Jesteś zainteresowany marką własną
lub produkcją kontraktową?
Porozmawiajmy:

bok@sysfoods.pl

CENIMY WARTOŚCI

Nasza jakość

Jedną z naszych kluczowych wartości jest jakość, o którą dbamy od planowania składu surowcowego naszych produktów poprzez wybór dostawców aż po technologię produkcyjną. Korzystamy z usług sprawdzonych partnerów handlowych, dokładnie kontrolujemy surowce na wejściu, prowadzimy próby i badania każdej partii gotowego produktu, współpracujemy ze stałą obsługą transportową. Regularnie jesteśmy poddawani kontrolom i audytom jakości.

SPRAWDZENI DOSTAWCY

KONTROLA KAŻDEJ PARTII PRODUKTÓW

KONTROLA SUROWCÓW NA WEJŚCIU

STAŁA OBSŁUGA TRANSPORTOWA

CERTYFIKATY JAKOŚCI

POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Certyfikat

Certyfikaty, które posiadamy są dowodem na to, że SYS Foods spełnia wymogi systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności.